photo_2017-01-09_23-54-41

photo_2017-01-09_23-44-19

photo_2017-01-09_23-54-46

پارتیشن بندی و دیوارهای جداکننده کناف براساس عملکرد دیوارهای غیرباربر و با امکان اجرای سریع توسط کارشناسان مجرب و متخصص دکو کناف طراحی و اجرا می گردند.
در مقایسه تناسب وزن دیوارهای کناف با مصالح ساختمانی سنتی مانند آجر فشاری چنین می توان بیان نمود که: یک متر مربع دیوار کناف ۲۵ کیلوگرم بوده و یک متر مربع تیغه آجر فشاری ۲۶۷کیلوگرم می باشد که خود تناسب قابل توجه ای است.
این نوع از دیوارها دارای ویژگی های زیر می باشد:
* قابل استفاده در فضاهایی با کاربری تجاری و مسکونی.
* ساختارهایی چند عملکردی برای فضاهایی با عملکرد متنوع.
* استفاده حداقل مصالح واجزاء جهت اجرای ساختار.
این سیستم ها قابلیت استفاده از طیف گسترده ای از صفحات مانند صفحات مقاوم در برابر رطوبت (MR)، حریق(FR)، حریق و رطوبت(FM) را دارند که بستگی به عملکرد مورد نیاز ساختاردارد.
این صفحات بر روی مقاطع فلزی با وزن بسیار کم که مقطع آن ها به شکلC یاU فرم داده شده اند نصب می شوند که در واقع ساده ترین نوع دیوار جداکننده می باشند.
صفحاتی که بر روی این قاب های فلزی نصب می شوند دارای لبه ای با پخ ملایم هستند که به وسیله نوار و خمیر درزگیر، درزگیری و مسلح می شوند.
قابل ذکر است که روی دیوار آجری یا سفال یا بلوک برای پوشش می توان از کناف استفاده کرد، این نوع را دیوار پوششی کناف می نامند.
تیغه های جداکننده در سیستم کناف باربر نبوده و در قسمت های مختلف ساختمان و فضاهای نمایشگاهی و محل کار و فضاهای تجاری جهت دیوارکشی و یا ایجاد پارتیشن و جدا نمودن قسمت های مختلف فضا از یکدیگر می توان استفاده نمود.
دیوار و پارتیشن بندی اجرا شده با کناف سبک بوده و در مقابل زلزله بسیار مقاوم می باشد. همچنین در و پنجره بر روی دیوار کناف قابل نصب می باشد و نیز تابلوهای تزئینی توسط قلاب های سنجاقی قابل اتصل به دیوارهای کناف می باشد.
در کل طراحان و متخصصان دکو کناف ارائه کننده راهبردهایی جهت انتخاب صحیح ساختارهای کنافی برای پاسخ گویی به عملکرد مورد نظر مشتریان می باشند.